ZWROTY I REKLAMACJE

Klient może w terminie 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

Aby zwrócić zakupiony towar:

- wypełnij i wydrukuj załączony formularz zwrotu. Jeśli nie masz możliwości wydrukowania - napisz odręcznie zgodnie z treścią formularza.

- do przesyłki załącz dowód zakupu - otrzymany od nas paragon lub fakturę. Jeżeli nie możesz znaleźć paragonu napisz nam o tym w mailu.

- napisz także numer zamówienia i numer konta bankowego do zwrotu środków.

Dokładamy wszelkich starań, aby produkty wysyłane do naszych Klientek/ Klientów były piękne, ale także bezpiecznie zapakowane. Prosimy, by zwracany przedmiot spakowany był w podobny sposób - włóż torebkę ostrożnie do kartonu, nie zginaj jej, pasek złóż dookoła torebki tak, by na skórze nie powstały zagniecenia i odgniecenia. Nie wypełniaj wolnej przestrzeni w pudełku żadnymi dodatkowymi wypełniaczami. Dziękujemy!

Zwróć zakupiony towar wraz z formularzem za pośrednictwem dowolnej firmy kurierskiej na adres:

BAGS 4 JOY Justyna Zboralska

ul. W. Bełzy 21/29

85-819 Bydgoszcz

tel. +48 666 230 269

[email protected]

Po otrzymaniu przesyłki, wprowadzimy zwrot do systemu. Wyślemy do Ciebie wiadomość e-mail z informacją o jego przyjęciu. Przelewu zwrotnego na podane konto bankowe dokonujemy 2 - 4 dni od momentu otrzymania przesyłki. Koszty zwrotu pokrywa Klient.

Torebki szyte na indywidualne zamówienie kolorystyczne oraz z modyfikacjami na życzenie Klienta (np. dłuższe rączki, pasek itp.) nie podlegają zwrotowi czy wymianie.

Torebki skórzane naszej marki szyte są z naturalnych skór, tym samym mogą mieć m.in. przebarwienia, otarcia, fałdy, wyblaknięcia. Są to oznaki skóry naturalnej i nie są wadą i tym samym nie podlegają one reklamacji. 

W RAZIE PYTAŃ - prosimy o kontakt telefoniczny 666 230 269 lub mailowy [email protected]