Torebka damska na ramię – idealna na każdą okazję!

Torebki damskie na ramię już dawno podbiły serca wielu kobiet. Stało się tak za sprawą ich niepowtarzalnego wyglądu oraz ogromnej funkcjonalności. Nadają się do noszenia zarówno do eleganckich, jak i codziennych stylizacji.

Uczelniany i biurowy look

Każda uczennica i studentka wie, że „wiedza” którą nierzadko trzeba nosić po szkolnych, bądź uczelnianych korytarzach, potrafi dużo ważyć. Stosy książek, zeszytów, piórników – wszystko jest potrzebne. Gdzie to pomieścić? Tutaj na pomoc przychodzi nam właśnie torebka damska na ramię. Ze względu na dużą pojemność, z pewnością zmieścimy do w niej niezbędne pomoce naukowe, wszystkie potrzebne materiały, a poza tym parę kobiecych drobiazgów – szczotkę do włosów, kosmetyczkę i tym podobne gadżety.

Podobnie sytuacja rysuje się w przypadku pracy w różnego rodzaju biurach, bądź korporacjach. Nieraz ilość codziennie noszonej przez nas dokumentacji wprawia w osłupienie i można stworzyć z niej niemałą wieżę. Transportowanie jej w rękach to prawdziwy koszmar, dlatego zdecydowanie lepiej ulokować ją właśnie w torebce damskiej na ramię. Dzięki komorom i przegrodom - zamiast tego kieszonkom (nasze torby nie mają przegród), będziemy w stanie zmieścić w niej wszystko w taki sposób, aby nie musieć potem tracić czasu na szukanie tego, co jest nam akurat potrzebne. Przynajmniej możemy się o to postarać!

Sposób noszenia

Funkcjonuje parę sposobów noszenia torebki damskiej na ramię. Możemy, przy wykorzystaniu dłuższego paska, przerzucić ją przez ramię lub założyć "na skos". Ten sposób jest z pewnością najwygodniejszy i pozwala na odbywanie dłuższych tras. Niektóre kobiety preferują jednak noszenie ich na zgięciu łokcia, trzymając nieustannie podniesioną i zgiętą rękę. W ten sposób podkreślona zostaje sama torebka. Co więcej, dzięki temu że cały czas mamy ją na widoku, możemy być spokojne o jej zawartość. Niestety, na dłuższą metę, taki sposób noszenia może wywołać ból ręki. Szczególnie, jeżeli w torebce znajdować się będzie niemały asortyment. Ostatnim sposobem jest zwyczajowe noszenie jej w ręce, przy wykorzystaniu krótszych pasków.

Długość paska ma znaczenie!

Ważnym aspektem noszenia torebek damskich na ramię jest dobranie właściwej długości paska. Jeżeli zdecydujemy się na krótszy, dobrany w taki sposób, aby torebka sięgała nam pasa, podkreślimy nasz sportowy wygląd. Poza tym jest to niezwykle użyteczne rozwiązanie, jeżeli akurat przechodzimy przez tłum ludzi. Ograniczymy w ten sposób możliwości działania potencjalnym złodziejom. Jeżeli natomiast wspomniany pasek wydłużymy do wysokości pasa, torebka nabierze bardziej eleganckiego wyglądu. - mam wrażenie, że oba przypadki opisują długość "do pasa" - a z tekstu wynika, że ma dot. różnych długości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl